تاریخ :‌ 14 مهر 1397, 19:56 بازدید : 102 دسته بندی : دیدارها

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی، رئیس و اعضای کمیسیون گردشگری استان کرمان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان

حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی روز شنبه در دیدار مدیرکل میراث فرهنگی و فعالان گردشگری استان کرمان با وی به مناسبت هفته گردشگری افزود: بخش های دولتی و خصوصی می توانند موتور محرکه بسیار قوی در حوزه گردشگری باشند و امیدواریم با همکاری بیشتر بتوانند در این حوزه فعالیت و کار کنند.
وی با بیان اینکه در دنیای امروز گردشگری، صنعتی بسیار کم هزینه و زودبازده است اظهار داشت: بدون شک این صنعت می تواند برای کشور کارگشا و مفید باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه رونق گردشگری یک بحث علمی است بیان کرد: باید برای حل مسائل حوزه گردشگری به شکل کاملاً علمی اقدام شود.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی با تأکید بر اینکه صنعت گردشگری دچار نقاط قوت و ضعف هایی است تصریح کرد: این صنعت نیاز به شفاف سازی دارد و بخش دولتی و خصوصی باید در راستای تحقق آن جدی و پیگیر باشند.
وی با اشاره به اینکه گاهی دچار فرافکنی در برخی اتفاقات می شویم که لازمه آن شفاف سازی است گفت: در مواردی دنبال علت هایی می گردیم که معلول آن، صرفا رونق نیست.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه بخشی از مسائل حوزه گردشگری درون مجموعه و برخی مربوط به بیرون از آن است خاطرنشان کرد: برای ایجاد تحول باید داخل و خارج از مجموعه را به دقت مد نظر قرار داده و به راهکارها توجه کرد.
**گردشگری استان کرمان هنوز به جایگاه اصلی خود نرسیده است


کلید واژه ها :