تاریخ :‌ 7 مهر 1397, 09:22 بازدید : 144 دسته بندی : بیانات

با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان همایش فرهنگیان عاشورایی برگزار شد:

همایش فرهنگیان عاشورایی به همت بسیج فرهنگیان سپاه ثارالله استان کرمان با حضور حجت‌السلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، جمعی از فرهنگیان استان و مسئولان پروژه ترفیع گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) در محل ساخت این گنبد حرم در شهر کرمان برگزار شد.

در این همایش حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه هر کاری که رنگ خدایی به خود بگیرد ارزشمند می‌شود و کاری که برای خدا نباشد به جایی نمی‌رسد، اظهار داشت: اخلاص در کارها نتیجه درس‌های عاشورا و مکتب امام حسین(ع) و اهل‌بیت(س) است.

وی با تاکید بر اینکه روشنگری حضرت زینب(س) و اسرای کربلا اسلام را برای همیشه بیمه کرد تصریح کرد: اگر روشنگری‌ها و پیام‌رسانی این بانوی بزرگوار نبود، اثری از عاشورا در تاریخ به جا نمی‌ماند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از تلاش کسانی که پروژهی ترفیع گنبد حرم مطهر امام حسین(ع) را در کرمان دنبال می‌کنند بیان کرد: این فرصت عنایت الهی است و این گنبد برای قرن‌ها بالای قبر مطهر حضرت اباعبدالله(ع) جلوه‌گری می‌کند.

وی با اشاره به جایگاه معلمی در نزد خداوند گفت: معلمان ما باید فرهنگ عاشورایی را به نسل جوان جامعه منتقل کنند.کلید واژه ها :